instagram-en-guzel-ve-seksi-kadin-hesaplari-91

İnstagram genelinde yapılan bir araştırmaya göre 2021 yılı instagram +18 hesapları Türk kullanıcıları arasında birçok tanıdık isim yer almaktadır. Türk instagram fenomenleri uygulama üzerinde popülerliğini arttırmaya devam ederken bizde sizler için instagram en güzel ve seksi kadın hesaplarını sizin için sıraladık. İşte o hesaplar.

  • Merve Taşkın: Son zamanlarda instagramda paylaştığı cesur pozları ve ünlü futbolcuları ifşa etmesi ile gündeme gelen Merve Taşkın 1998 İstanbul doğumludur. Kıs süre içinde instagramda popülerlik kazanan fenomen +18 paylaşımları ile de instagram fenomenleri arasında öne çıkan bir isim olmaktadır. İnstagram hesabı: @tasskinmerve‘dir.
  • Duygu Özaslan: Son zamanlarda ne yapsa olay olan Duygu Özaslan instagram fenomenleri arasında en çok konuşulan isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Güzelliği ile de kendinden bahsettiren influencer hayatımıza Youtube’da makyaj videoları çekerek girdi. 1991 yılı İstanbul’da doğan instagram fenomenimiz, paylaştığı cesur ve sıcak pozlar ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Instagram ’da yaklaşık olarak 1,4 milyon takipçiye sahip olan ünlü güzel instagram +18 hesapları Türk kullanıcılar arasında yer almaktadır. İnstagram hesabı: @duyguozaslan’dır.
  • Şevval Şahin: Hayatımıza 2018 Miss Turkey güzellik yarışması ile giren Şevval Şahin, 1999 İstanbul doğumludur. İnstagram paylaşımları ve çeşitli konularda gündem olması ile son zamanlarda daha çok ön plana çıkan Şevval Şahin mankenlik yapmaktadır ve instagram güzellerimiz arasında yerini almaktadır. İnstagram hesabı: @sevvsahin’dir.
  • Şeyma Subaşı: Acun Ilıcalı ile yaşadığı birliktelik ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, gerek tarzı gere hayat stili ile de gündemden düşmeyen bir ilgiliye sahiptir. Hal böyle olunca paylaştığı hayatı ile ve cesur pozları ile instagram en güzel ve sekli kadın hesapları arasına girmektedir. 1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı instagram fenomenleri arasında yerini almaktadır. İnstagram hesabı: @seymasubasi’dir.
  • Deren Talu: 1996 doğumlu olan Deren Talu Defne Samyeli’nin kızıdır. Aktif bir şekilde mankenlik yapmakta olan Deren Talu, güzelliği ve fiziği ile kendinden söz ettirmektedir. Son zamanlarda instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine çekmektedir. İnstagram hesabı @derentalu’dur.
  • Eda Şölenci: 1996 doğumlu olan Eda Şölenci, Show TV’de yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi rolü ile hayatımıza girmiştir. Kısa süre içinde de instagram güzelleri arasında yer almayı başaran güzel oyuncu 2021 yılında adından söz ettirmeye devam etmektedir. İnstagram hesabı: @edasolenci’dir.

İnstagram’da En Çok Takipçi Olan Ünlü Kimdir?

İnstagram uygulaması üzerinde en çok takipçi sayısına sahip olan ünlü, 191 milyon takipçi kitlesi ile Cristiano Ronaldo’dur.

İnstagram’da Nasıl Fenomen Olunur?

İnstagram üzerinde fenomen olabilmek için takipçi sayınızın artması gerekmektedir. Organik olarak artan takipçi sayısı etkileşim oranlarınızı da arttıracağı için fenomen olmak için gerekli adımlar gerçekleşmiş olacaktır.

Türkiye’de En Çok Takipçi Sayısına Sahip Olan İnstagram Kullanıcısı Kimdir?

Türkiye’de 23 milyon takipçi sayısı ile en yüksek takipçi sayısını elinde bulunduran kişi Nusret Gökçe’dir.

İnstagram Gizli Hesap Nedir?

İnstagram gizli hesap modu sizin izniniz olmadan takipleşmediğiniz hesapların profilinizi görmesini engelleyen bir moddur. Takip isteklerini kabul ettiğiniz kişiler instagram üzerinden paylaşımlarınızı görmektedir. Diğer hesaplara kapalıdır.

İnstagram DM Ne Demektir?

Direkt mesajlaşma olarak geçen İnstagram DM, sizinle iletişime geçmek isteyen kullanıcıların mesaj attığı alandır. Aynı zamanda diğer instagram kullanıcıları ile mesajlaşmanızı sağlayan bir araçtır. Genelde instagram +18 hesapları Türk kullanıcılarına oldukça çok mesaj gelen bir yerdir.

İnstagramda Kimlere DM Atılabilir?

İnstagram uygulaması üzerinden takipleştiğiniz ya da takipleşmediğiniz herhangi bir kullanıcıya DM mesajı atabilmeniz mümkündür.

Son Yazılar