22 Haziran 2024 Cumartesi
Ücretsiz

İnstagram Takibi Bırakanları Bulma

İnstagram'da kimlerin seni takibi bıraktığını görmek istiyorsan, Sadece kullanıcı adını gir ve birazcık bekle, İşlem sonuçlandığında seni takibi bırakan herkesi göreceksin

@
İşlemi Başlat

İnstagram Takibi Bırakanlar Uygulama Önerileri

Bilindiği üzere instagram oldukça geniş kitleye sahip bir sosyal medya platformudur. Milyonlarca insan bu platformda çeşitli faaliyetlerini sürdürmektedir. Kimileri Instagram uygulamasını bir iş fırsatına çevirmekteyken kimileri de sadece eğlence alanı olarak görmektedir. instagram bünyesinde birden çok özellik barındırmaktadır.

Bu çeşitliliği sayesinde kullanıcısı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sık kullanılıyor olmasının nedenlerinden birisi de insanların birbirini takip edebiliyor olmasıdır. Çok fazla takipçiye ulaşmış bir insan bu uygulama üzerinden para kazanabilmektedir. Ancak Instagram uygulamasında istenilen kişiyi takibe alma özelliği olduğu gibi istenilen kişiyi takipten çıkarma özelliği de bulunmaktadır. Üstelik bu kişiler takibi bıraktıklarında Instagram bildirim göndermez veya takibi bırakanları ayrı bir liste halinde gösterdiği bir alana sahip değildir. Bu durum birçok yönden sorunlara yol açmaktadır.

instagram takibi bırakanlar apk

Fakat çözülmesi imkansız bir mesele değildir. Birkaç küçük adımla birlikte sorun çözüme kavuşturulabilir. Bu sorunun çözümüne ise Instagram uygulamasından bağımsız çalışan başka uygulamalar sayesinde ulaşılmaktadır. Söz konusu uygulamalar birçok Instagram kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Ne var ki instagram takibi bırakanlar apk sorun bu uygulamaları bilmek ve rastgele bir tanesini kullanmakla bitmemektedir. Kimi uygulamalar doğru sonucu vermiyorken kimileri hesabınızı tehlike altına alıyor, kimileri cihazınıza virüs bulaşmasına neden oluyorken kimileri de bu hizmeti belli bir ücret karşılığında yapıyor. Bu parçanın hedefi ise, en güvenilir, ücretsiz, doğru sonucu veren ve kullanımı basit uygulamaları Instagram kullanıcıları için sunmaktır. İşte Instagram’da takip etmeyenleri bulmak için uğranacak en iyi uygulama adresleri

instagram takibi bırakanları görme

Tracker Instagram’da takip etmeyenleri bulmak için bire bir yapılmış bir uygulamadır. Oldukça güvenilir olmasının yanı sıra Instagram şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmaz. Ayrıca Tracker, sadece Instagram’da takip etmeyenleri bulmakla kalmıyor aynı zamanda kimlerin daha çok etkileşimde olduğunu, hayalet takipçileri, sizi engelleyen hesapları, en çok beğenen hesapları, en çok yorum yapan hesapları, takipçi oranını, profil ziyaretçilerini, geri takip edilmeyen hesapları, hesabını geçici süreliğine kapatan kullanıcıları, karşılıklı abonelikleri ve bunun gibi birçok şeyi istatiksel bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. instagram takibi bırakanları görme Ancak Tracker, kullanıcılarına hesaplarını analiz edebilmeleri için günde yalnızca 1 kez izin vermektedir. Üzerinden 24 saat geçmeden başka bir analiz hakkı vermemektedir. Fakat premium özellikler satın alındığında bu engel ortadan kalkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Tracker, “arama” bölümünde kullanıcıların Instagram hikayelerine erişebileceğiniz ve gizlice izleyebileceğiniz bir bölüme sahiptir. Güvenilirliği, ücretsiz hizmet sunması, kullanım basitliği, özellik çeşitliliği ve doğru sonuca kolayca ulaştırması bakımdan Tracker, Instagram’da takip etmeyenleri bulmak için mutlaka kullanılması gereken bir uygulamadır.

instagram takibi bırakanları bulma

instagram’da takip etmeyenleri bulmak için kullanılması gereken bir diğer uygulama ise Reports. Reports, takip etmeyen kullanıcı isimlerini bir liste halinde sunarak hesabınızı düzen altına almanızı sağlar. Kazanılan takipçi sayısı, kaybedilen takipçi sayısı, en çok beğeni alan gönderinizi, en az beğeni alan gönderinizi, en çok beğenen kullanıcı isimlerini, gizli hayranları ve en iyi arkadaşlarınızı birer liste halinde sunmaktadır instagram takibi bırakanları bulma 15’den fazla dil imkanıyla birçok kullanıcıya ulaşmıştır ve Tracker uygulamasında olduğu gibi günlük sadece 1 kez kullanma gibi instagram takibi bırakanları bulma programı bir kısıtlaması yoktur. Yeni sürümüyle birlikte Reports, oldukça güvenilir bir uygulama haline gelmiştir. Premium özellik satın alınması durumu haricinde herhangi bir ücret talep etmemektedir. Tüm bu özellikleriyle Reports, kullanıcılarına güvenli, ücretsiz, herhangi bir kısıtlama olmadan ve kullanımı kolay bir şekilde hizmet vererek gün geçtikçe kitlesini genişletmektedir.

instagramda takibi bırakanları nasıl anlarım

Tracker ve Reports uygulamalarının çalışma prensibini benimsemiş bir diğer uygulama: Followers and Unfollowers Track. İnstagram’da takip etmeyenleri bulmak için büyük uğraşlar vermeden veya herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz Followers and Unfollowers Track, yalnızca takip etmeyenlerin listelenmiş halini değil aynı instagramda takibi bırakanları nasıl anlarım zamanda kullanıcı profillerine de rahatlıkla ulaşabilmenizi ve gizlilik içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Gizli hayranlar, takibi bırakanlar, takip etmedikleriniz, profiller ve hikayeler gibi birçok alanı bünyesinde bulundurmakta ve kullanıcılarının hizmetine sunmaktır. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama günden güne kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

instagram takip bırakanlar

Tracker, Reports ve Followers and Unfollowers Track uygulamalarını App Store ve Play Store üzerinden aratarak cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamalardan herhangi birini indirdikten sonra Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapıp, instagram takip bırakanlar telefon numarası aracılığı ile gelen kodu uygulamaya aktararak kimliğinizi teyit etmeniz ve işlemi yapan kişinin siz olduğunuzdan emin olunmasını sağlamanız gerekmektedir. Ardından Instagram’da takip etmeyenleri bulmak için indirmiş olduğunuz uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. (Metin içerisinde adı geçen uygulamalar yalnızca bilgilendirmek amacıyla örnek gösterilmiş olup kullanımlarına teşvik söz konusu değildir.)