instagram-gizli-hesap-gorme-2021

İnstagram’da hesabı gizli olan kişilerin gönderilerini görmeniz mümkün! Evet yanlış duymadınız, bu da oldu. Ayrıca aynı hesabın hikâyelerine de bakabilirsiniz. instagram takipçi hilesi Gün içerisinde en çok kullandığımız uygulamalardan biri olan Instagram’da bazı hesapların gönderilerini gizlemesi canımızı sıkar. Merak ettiğimiz hesapta neler paylaşıldığını görmek isteriz. Bunun için farklı siteler kullanarak gönderilere göz atabilirsiniz.

İnstagram gizli hesap görme hizmeti veren siteyi ziyaret ettiğinizde karşınıza giriş yapma sayfası çıkacak. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle sisteme giriniz. Bu aşamada sahte hesap kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece kişisel hesabınızın güvenliğini sağlayarak kötü niyetli üçüncü kişilere karşı koruyabilirsiniz. Daha sonra arama bölümüne tıklayarak görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazınız. Böylece kişinin paylaştığı gönderiler önünüze gelecektir. Sayfadan hesap sahibinin takip ettiklerini ve onu takip edenleri görebilirsiniz. Kişi hikâye paylaştıysa görülme korkusu olmadan bakabilirsiniz İNSTAGRAM KAPALI HESAP GÖRME mümkün olabiliyor.

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma Artık Mümkün

Sitenin güzel yanlarından biri de sizin profilinizi ziyaret edenleri görebilmenize imkan sağlamasıdır. Bu özelliği aktif edebilmeniz için premium üye olmanız gerekir. Normalde günlük 3 hesaba bakma hakkı tanıyan site, premium olan kullanıcılara sınırsız kullanım hakkı verir. Siteye bilgisayarınızdan ya da mobil uygulamadan kolaylıkla erişebilirsiniz. Hesabınızın çalınmaması için uygulamadan çıktıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz iyi olacaktır. Gizli hesaplara bakabileceğiniz site Türkiye’den erişime izin vermiyor olabilir. VPN uygulamalarından birini kullanarak sayfaya kolaylıkla erişebilirsiniz.

İnstagram gizli profilleri görme 2021 adlı konumuzda, son güncellenen instagram gizli profilleri görme uygulamalarını ve yolları tek tek bu başlık altında paylaşıyoruz. Yapacağınız tüm işlemlerde lütfen fake hsaplar kullanın.

İnstagram Gizli Profil Görme, konuları çok aranan konular olduğu için tüm detayları bulabileceğiniz bir makale hazırladık. Bu günlerin en büyük sosyal medya platformu olan Instagram’da geçmiş olduğumuz günlerde kimi kullanıcılarının çok hoşuna gidecek, kimi kullanıcıları da epey sinirlendirecek bir açıklamada bulundu. Gizli, Kapalı, kilitli, hesap, ne derseniz deyin fakat bundan sonra instagram İnstagram Gizli Profil Görme uygulaması sayesinde artık erişime açık!

instagram Gizli Hesapları Görme

instagram Gizli Hesapları Görme, ile artık instagram tüm gizli olan hesapları görebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Sizi gizli bir hesap takip ettiyse ve kim olduğunu bilmiyorsanız “instagram Gizli Hesapları Görme” adlı makalemizdeki adımları inceleyerek, profil hakkında bilgileri ve profilin kim olduğunu görmek için bu makaledeki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.

İnstagram gizli hesap nedir?

İnstagram gizli hesap nedir? Instagram’ın en sevilen özelliklerinde biri de gizlilikInstagram gizlilik ilkesi kategorisinde, kendi kullanıcılarını savunmak için İnstagram gizli hesapları yalnızca hesabın takipçilerine gösterme imkanını sağlıyor. başka bir deyişle sizin takip ettiğiniz hesaplar yada takip etmediğiniz hesaplar, saklı olduğu durumda, paylaşımlarınızı göremez. yalnızca sizi takip edenler profilinizde ki paylaşımları görebilir.

İnstagram gizli hesap görmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. Dikkat edin tüm sorumluluk size aittir. Gerçek hesabınızla sakın giriş yapmayın. Tüm işlemlerde fake hesap kullanın.

İnstagram Gizli Hesapları Görme 2021

İnstagram Gizli Hesapları Görme 2021 için bu adımları inceleyin. Bu konuyu sürekli güncel tutuyoruz ve İnstagram Gizli Hesapları Görmeniz için olabilecek tüm konular, uygulamalar İnstagram Gizli Hesapları Görme Yolları adlı başlıkta bulabileceksiniz.

  1. bestwhozi sitesine gidip sağ üstte “Giriş Yap” butonuna tıklayıp instagram hesabımızla “Hesap” ‘a giriş yapıyoruz. (fake hesap kullanmaya özen gösterin)
  2. Zoomie Uygulamayı indiriyoruz ve direkt sorgulamak istediğimiz kullanıcı adını giriyoruz giriş yapmanıza gerek yok. (DIKKAT: Uygulama denenmedi. Tüm sorumluluk size ait.)
  3. Yöntem: APKPure Postegro? Uygulamayı indiriyoruz ve Fake hesapla giriş yapıyoruz ardından görmek istediğimiz instagram gizli profiller kullanıcı adını yazıyoruz. (DIKKAT: Uygulama denenmedi. Tüm sorumluluk size ait. )
  4. Ilk 3 yolu denediniz olmadıysa kesin sonuç için Diğer bir uygulama lili apk için bu konumuzu ziyaret edin

Postegro ile gizli profilleri görmek için bu konumuza bakmayı unutmayın. [Güncel Konu] Postegro ile İnstagram Gizli Profil Görme

İnstagram gizli profiller görme konumuzu her gün güncel tutmaya çalışıyoruz. Burada paylaşmayan bir link veya bir uygulamayı fark ettiğinizde lütfen bize bildirin.

Son Yazılar