instagram-sahte-takipci-nasil-yapilir

İnstagram sahte takipçi ve beğeni işlemi yapacak olan kişiler öncelikle internet üzerinden güvenilir bir sistem bulmaları gerekmektedir. Sahte takipçi yapacak olan kişilerin en dikkat etmesi gereken konu ise gireceğiniz sistemin takipçi gönderebiliyor olmasıdır. İnstagram sahte takipçi bulma işlemi için kullanacağınız siteye sahte bir hesapla giriş yaparak kendinize takipçi gönderebilirsiniz.

Genel olarak bu işlemi bu koşullar altında yapan kişiler daha güvenilir bir hizmet alarak, hesaplarının çalınmasını da engelleyebiliyorlar. Ayrıca seçtiğiniz sitenin veri akışına bakarak güvenirliğinden emin olabilirsiniz. Bu tarz sistemlere öncelikle fake bir hesap üzerinden giriş yapmak daha doğru olacaktır. İşleyişi ve doğrulunu bu şekilde teyit edebilirsiniz.

İnstagram sahte takipçi nasıl yapılır birçok kişinin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Sahte takipçi yapmak isteyen kişiler internet üzerinden havuz sistemi ile çalışan sayfalardan takipçi satın alabilir veya bot hesapları hesaplarına göndererek, kısa sürede büyük bir kitle kazanabilir. İnstagram sahte takipçi ücretsiz gönderimi için sayfamız üzerinden sistemimize dahil olabilir ve güvenilir bir şekilde kendinize takipçi gönderiminde bulunabilirsiniz. 

İnstagram Üzerinden Sahte Takipçi Silme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

İnstagram menüsü üzerinde bulunan takipçi ve takip ettiklerim kısmından İnstagram takipçi silme işleminde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinde bulunan bazı uygulamalar toplu takipçi silme veya engelle özellikleri sunan yazılımlarla size yardımcı olabilmektedir. İnstagram üzerinden kendiniz takipçi silme işlemi yapacaksanız, takip ettiklerim kısmına girerek yan kısmında bulunan takipten çıkarma işlemini yaparak takipçilerinizi silebilirsiniz.

İnstagram içerisine yeni eklenen sıralama özelliği sayesinde en son takip ettiğiniz kişileri daha rahat görebilirsiniz. İnstagram üzerinden takipçi çıkarmak için App Store üzerinden veya Google Play Store üzerinden İnstagram takipçi silme yazarak gerekli uygulamaları kolayca bulabilirsiniz. 

İnstagram Sahte Takipçi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

İnstagram sahte takipçi sorgulama işlemi yapacak olan kişiler sahte takipçi attığı siteler üzerinde bulunan takipçi sorgula kısmından bu işlemi rahatça yapabilirler. Bununla beraber Google Play Store ve App Store üzerinde bulunan İnstagram takipçi sorgula uygulamaları kısmından kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirler. 

İnstagram Sahte Takipçi Analizi Nasıl Yapılır?

İnstagram sahte takipçi analizi yapmak isteyen kişiler Google üzerinden aratma yaparak bu tarz analizler yapan birçok alternatif siteye ulaşabilirler. Bu sistemler içerisinde ücretsiz veya ücretli instagram takipçi analizi yapan yazılımlar bulunmaktadır. Genel bilgi almak için bu uygulamaları kullanacak olan kişiler ücretsiz olarak uygulamadan faydalanabilir. Eğer amacınız daha detaylı bir rapor almak iste detaylı bir rapor için ücretli analiz seçeneğini de seçebilirsiniz. İnstagram sahte takipçi analizi yapan sayfalar ise şu şekildedir ve instagram takipçi kasma yapılabilir.

  • HypeAuditor
  • Influencer MarketingHub
  • Upfluence
  • Social Audit Pro

Bu uygulamalar üzerinden İnstagram sahte takipçi analizi işleminde de bulunabilirsiniz. Genel olarak bu tarz verileri takipçi satan sistemler veya Store uygulamaları ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel veri almak istemeyen kişiler ücretsiz olarak bu uygulamaları kullanabilirler. İnstagram sahte takipçi atma işlemi yaparken öncelikle hesabınızı çalmayacak ve güvenilir bir sisteme dahil olduğunuza emin olun.

Daha sonrasında ise takipçi işlemi sonrasında takipçilerinizin kalıcı olup, olmadığını kontrol edin. Bütün bu işlemler sonucunda kendi hesabınız üzerinden veya sahte hesabınız üzerinden takipçi atma işlemine devam edebilirsiniz. Takipçi attığınız sistem içerisinden veya Google üzerinde bulunan uygulamalar üzerinden İnstagram sahte takipçi görüntüleme işleminde bulunabilir, ne kadar takipçi geldiğini belirleyebilirsiniz.

Son Yazılar