instagram-takipci-listemi-goremiyorum

Eğer siz de instagramda takip ettiklerim görünmüyor diyorsanız son zamanlar da bu sorunun sıkça yaşandığını bilmenizi isteriz. Zira 400 milyonu aşan bir kullanıcı sayısı olması bazen kasılma yaşanmasına neden oluyor. Bu sorunun çözülmesi için ciddi çalışmaların başladığını duyumsadık.

Aynı zamanda instangram takipçi sayısı gözükmüyor olması bazı kullanıcılar için ciddi sorun teşkil etmektedir. Sorunun kaynağının ne olduğunun acilen bulunması kullanıcılar için büyük bir rahatlama olacak diyebiliriz. Facebook gibi büyük bir ağın altında olmuş olsa da, bu ciddi sorun instagram da çok daha sık yaşanmaya başlamıştır. Bazen hesabınıza baktığınız zaman İnstagram takipçi sayısı farklı gözüküyor diyorsanız ve bu sizi çaresiz bırakıyor olabilir. Bu dalgalanmaların çözümünün de en kısa zamanda sonuca ulaşmasını umuyoruz. Çünkü takipçilerinizin ve takip sayışınızın değişime uğraması, bazen arkadaşlarınızla aranızın açılmasına dahi sebebiyet verebiliyor olabilir.

 

Şöyle ki, sizin hiç haberiniz bile yokken herhangi bir arkadaşınızın takipten çıkması ya da sizin onun takibinde görünmemeniz, can sıkıcı sonuçları beraberinde getiriyor. Oysa ki tek sorun, hesaplarda görünmüyor veya görmüyor olmanızdan kaynaklanmaktadır.

İnstagram Takipçi Sayısı Gözükmeme Sebebi Nedir?

Eğer instagram takipçi sayısı gözükmüyor diyorsanız bu sorun da son zamanlarda sıkça karşılaşılan sorular arasındadır. Çünkü yapılan yenilikler neticesinde instagramın yeni çıkarmış olduğu bir sistemden kaynaklandığı öngörülmüştür. Buna göre kullanıcı profilleri ile yeni profil tasarımını öne çıkaran instagram, bu yeniliği daha sunmaya başladığı için yeni duyulmaya başlanmıştır. Yapılacak yeni güncelleme neticesinde etkileşim kısmındaki sayılardan daha çok profilin ön planda olması amaçlanmaktadır. Fakat bu yeni sistem çok da benimsenmemiş olup tepki bile almaya başlamıştır diyebiliriz.

İnstagram takipçi sayısı doğru değil sorusu da tüm bu sorunlara paralel olarak yaşanmaktadır. Aynı şekilde profil kısmının öne çıkmasından dolayı kaynaklanan bir güncelleme neticesinde yaşanmaktadır diyebiliriz. İnstagram takipçi listesi gizleme isteme soruları da sıkça gündeme gelmektedir. Fakat yeni yakın zamanda böyle bir şeyin söz konusu olmadığı belirtilmiştir. Yani takipçi listesini gizlemek facebook ta yapıldığı gibi henüz uygulamaya geçmemiştir.

İnstagram Takipçi Sayısı Gözükmeme Sorunu Ne Zaman Çözülecek?

İnstagram takipçi görüntüleme 2020 yılında da aynı şekilde devam edeceği şu an verilen bilgiler arasındadır. İnstagram bu sorunu çözmek için net bir tarih vermekle birlikte çalıştıklarını açıkladı. Profilin en önemli özellikleri arasında ilk sırada yer almaktadır. 2020 yılında da bu özellik aynı şekilde devam edecektir. Zira takipçi sayınızın çok olması, ne kadar fazla etkileşim halinde olduğunuzun bir göstergesi de olmaktadır.

İnstagram takipçi görüntüleme hilesi ile daha fazla etkileşim halinde olacaksınız. Videolarınızı hem bedava yayınlamış olacak, hem de takipçi sayınızı artırmış olacaksınız. İnstagramtakiçpi listesi neye göre sıralanıyor sorusu da oldukça gündem de olan sorular arasındadır. İnstagram da takipçi listeniz, en son takibe aldığınız kişilere göre sıralanıyor diyebiliriz. İlk takibe başladığınız arkadaşınız, listenizin sonunda yer alırken, en son takibe başladığınız arkadaşınız ise, takipçi listenizin başında yer alacaktır.

Son Yazılar