tiktok-hesap-calma-nasil-yapilir-46

Tiktok Hesap Çalma Nasıl Yapılır? Bazı kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de, Tiktok hesap çalma nasıl yapılır? olmaktadır. Sadece Tiktok uygulamasında değil, diğer sosyal medya platformların hepsinde de hesap çalma işlemleri illegal olup, hesapları çalınan kişilerin şikayetçi olması durumda hesap çalan kişiler cezai yaptırımlara uğramaktadır. Bu nedenle Tiktok hesap çalma işini yapmadan önce bunların da göze alınması gerekmektedir. Tiktok Hesap Çalma Yöntemleri Nelerdir? Tiktok hesap çalma yani diğer adı ile Tiktok hesap hackleme yasal olmayan bir işlemdir.

Bu nedenle bu işi yapacak olan kişilerin, önceden bu konuda çok iyi düşünmesi gerekmektedir. Tiktok hesabını çalmak 2021 için öncelikle hesabı çalınacak olan kişinin iyi seçilmesi gerekmektedir. Seçilecek bu kişilerin, bu konularda az bilgi sahibi olması yapılacak olan hesap çalma işini kolaylaştıran etkenlerden birisi olacaktır. Bu konularda bilgisi olan ya da daha önce hesabı çalınmış olan kişilerin hesapları, her zaman daha zor çalınmaktadır. Bu nedenle sosyal medya platformlarında, hesabının çalınmasını istemeyen kişilerin de bu yöntemleri bilmesi, kişisel bilgilerini ve sosyal medya hesaplarını koruması açısından çok yararlı olmaktadır.

tiktok hesap çalma 2021

Tiktok hesapları, hackleme yöntemleri ve şifre kırma ile çalınabilmektedir. Bunun içinde kullanılan yardımcı bazı programlar ve siteler bulunmaktadır. Buna bağlı olarak en yaygın olarak kullanılan Tiktok hesap çalma yöntemleri ise şu şekilde olmaktadır; Jotform Yöntemi Z – Shadow Yöntemi G-Mail ve Hotmail Yöntemi Jotform Yöntemi Tiktok hesap çalma yöntemleri arasında en yaygın olarak kullanılan yöntem, Jotform Yöntemi olmaktadır. Jotform yöntemi ile Tiktok hesabı çalmak için aynı zamanda Youtube üzerinde de pek çok eğitim videosu yer almaktadır. Jotform yönteminde, tiktok hesap çalma 2021 bu site aracılığı ile bir forum oluşturularak, sahte link aracılığı ile Tiktok hesapları kolaylıkla hacklenebilmektedir.

Bunun için yapılması gereken ise öncelikle, Jotform sitesine giriş yapılması lazımdır. Jotform sitesi aslında legal bir site olup, kuruluş amacı ise siteler için forum oluşturulan bir site olmaktır. Kötü niyetli olan kişiler ise Jotform sitesinin bu özelliğini, sosyal medya hesaplarını çalmak için kullanmaktadır. Bu siteye giriş yapıldıktan sonra şablonlar yardımı ile hesabı çalınmak istenen kişinin adına form kâğıdı düzenlenmektedir. Daha sonra ise hazırlanan bu sahte form, hesabı çalınmak istenen kişiye gönderilmektedir. Hesabı çalınacak olan kişi bu sahte formu gerçek kişisel bilgileri ile doldurup, tamam tuşuna bastığı anda ise tuzağa düşmüş olmakta ve bütün hesap bilgileri yani, Tiktok kullanıcı adı ve şifresi karşıdaki kişiye düşmektedir.

yopmail tik tok hesap çalma

Böylelikle Tiktok hesabı kötü niyetli olan kişilerin eline geçmiş olmaktadır. Z – Shadow Yöntemi Hackerların yani hesap hırsızlarının en çok kullandıkları bir başka yöntem de, Z – Shadow Yöntemi olmaktadır. Yine bu iste aracılığı ile hesabı çalınmak isteyen kişiyi kandıracak olan form kağıtları ve linkler hazırlanabilmektedir. Hazırlanan bu sahte formlarda yanıltıcı şablonlar kullanılarak, kişilerin bı formlara Tiktok hesabı şifresi ve kullanıcı adları yazması sağlanmaktadır yopmail tik tok hesap çalma olur.

Hesabı çalınmak istenen kişiler bu formları doldurdukları anda ise bütün kişisel bilgileri karşı tarafa direkt olarak geçmiş olmaktadır. Z – Shadow Yöntemi sadece Tiktok hesaplarının çalınmasında değil, İnstagram, Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal medya hesaplarının çalınması içinde kullanılabilmektedir. G-Mail ve Hotmail Yöntemi Tiktok hesabı çalmak isteyen kişilerin en çok kullandıkları yöntemlerden bir diğeri de, G-Mail ve Hotmail yöntemi olmaktadır. Genellikle iyi niyetli olarak hesap çalma işlerini yapanlar, sıklıkla terör suçlularının ya da terörist olan kişilerin hesaplarını çalmak için bu yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntemde de, yine yukarıda anlatıldığı gibi sahte linkler ya da formlar hazırlanarak, bu kişilerin g-mail ya da hotmail adreslerine gönderilerek, bu kişilere ait olan Tiktok kullanıcı hesapları kolaylıkla çalınmaktadır. Yorum Yap

Son Yazılar